Nowe technologie mycia okien, elewacji a także innych powierzchni

BLOG

Nowe technologie mycia okien, elewacji a także innych powierzchni

IONIC Systems czyszczenie wodą zdemineralizowaną. Nasza firma jako jedna z nielicznych korzysta z urządzeń Ionic Systems. Marka ta znana jest w ponad 20 rajach na świecie. Oferujemy Państwu innowacyjną technologię i system urządzeń Reach & Wash z przeznaczeniem do czyszczenia powierzchni szklanych wodą zdemineralizowaną. Doskonale usuwa zanieczyszczenia z fasad szklanych, okien, wystaw. Reach & Wash składa się głównie z systemu uzdatniania i doprowadzania wody oraz specjalistycznych kijów teleskopowych z przewodami wyprowadzającymi wodę, wyposażonych w szczotki. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w systemie Reach & Wash usuwanie zabrudzeń ma charakter gruntowny, dokładny, jednocześnie nie powodując uszkodzeń.

Technologia Reach & Wash polega na wykorzystaniu właściwości fizyko-chemicznych zdemineralizowanej wody. Woda, której używamy na co dzień, nie składa się wyłącznie z wodoru i tlenu, zawiera także minerały i zabrudzenia. Pozbawiona substancji balastowych woda daje pewność, że wyparuje z czyszczonych powierzchni, nie pozostawiając żadnych zacieków czy śladów. W tym celu woda zostaje przepuszczona przez specjalnie skonstruowany zestaw filtrów i oczyszczona staje się gotowym środkiem, który pozwala na uzyskanie znakomitych rezultatów w utrzymaniu czystości. Pozbawienie jej minerałów, sprawia iż z łatwością pochłania zabrudzenia z mytych powierzchni bez użycia żadnych środków chemicznych.

W ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń, które są dobrane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasz system jest przeznaczony dla szerokiej grupy odbiorców. Przy wyborze, należy uwzględniać kryteria:

  • stopień twardości filtrowanej wody;
  • wydajność wody;
  • możliwość użycia gorącej wody (system Thermo Pure);
  • silnik zasilany elektrycznie bądź spalinowo.

Dlaczego Reach & Wash?

To niezawodna technologia skuteczniejsza niż metody konwencjonalne. Usuwanie z łatwością zanieczyszczenia z różnych powierzchni, nie pozostawiając zacieków i śladów. Dzięki teleskopowym kijom z łatwością można wyczyścić trudno dostępne miejsca na wysokości nawet 22 m. Kije wykonane są z włókien szklanych lub węglowych, specjalnie zaprojektowane by zapewnić jak największą efektywność pracy. Przyjazna dla środowiska technologia nie ma potrzeby używania środków chemicznych ani detergentów. Czyszczone samą wodą powierzchnie pozostają dłużej czyste niż w przypadku użycia dodatkowych środków. Okienne ramy czyszczone są w tym samym czasie, co szkło Podczas pracy operator nie narusza prywatności mieszkańców budynku Proces czyszczenia trwa znacznie szybciej, nie potrzeba drabiny Od konkurencji odróżnia nas zastosowanie sytemu podgrzewania wody, co daje jeszcze lepsze efekty w usuwaniu uporczywych zanieczyszczeń

Zachowanie zasad zdrowia i bezpieczeństwa pracy według europejskiego prawa To doskonała okazja, byś mógł zacząć czerpać korzyści z systemu Reach & Wash. Dziś mycie powierzchni szklanych to profesjonalna branża, na którą zapotrzebowanie jest większe niż kiedykolwiek.